Fajna reklama, to działająca reklama.
Wybór jest niemały: bilbordy, ulotki ,albo to tak na prawdę kilka możliwości na promocję firmy.
Jak zdecydować się na najkorzystniejszy z nich?

Wikipedia wyjaśnia czym jest reklama

przyczepa reklamowa
Reklama (z łac.
reclamo, reclamare ?odzew?; re 'w tył, znów, naprzeciw? i clamo, clamare ?wołać?1) ? informacja połączona z komunikatem perswazyjnym.

Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np.

promowanie marki). Według dyrektywy 2006/114/WE UE reklama oznacza przedstawienie w jakiejkolwiek formie w ramach działalności handlowej, gospodarczej, rzemieślniczej lub wykonywania wolnych zawodów w celu wspierania zbytu towarów lub usług, w tym nieruchomości, praw i zobowiązańŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Reklama

Promocja i reklama firmy

przyczepa reklamowa Reklama jest ważna w każdym biznesie, ludzie muszą wiedzieć czym zajmuje się nasza firma i jak do nas trafić.
Dlatego warto zadbać o jak największą i jak najszerszą promocję marki, produktu, czy usług, na których nam zależy.
Należy pamiętać, ze liczy się każdy format i kanał promocji: reklama outdoor, przyczepy reklamowe, promocja w internecie. Każda z tych form reklamy przynosi kolejnych klientów i zwiększa świadomość marki w danym regionie.

Przyczepa z reklamą na parkingu

Coraz częściej można zauważyć stojące na parkingach przyczepy z reklamą, niby nic strasznego, jednak takie reklamy często stoją w tych miejscach całe miesiące i zajmują miejsca parkingowe. Na szczęście nie każda firma reklamowa, która ma w ofercie przyczepy reklamowe pozwala na takie działania. Zazwyczaj jeżeli już przychodzi do zostawienia przyczepy w jakimś widocznym miejscu, to jest to dogadywane z właścicielem danego parkingu, czy nieużytku.
Wtedy jest to jak najbardziej zgodne z prawem.
Należy jednak pamiętać, że taki sposób promocji może spowodować niechęć przyszłego klienta do danej firmy..

Widok do druku:

przyczepa reklamowa